Nákupný košík je prázdny.
Filter na vodu 3M pre výrobníky ľadu
102,50 € bez DPH
123,00 € s DPH
Hlava filtra na vodu 3M
31,67 € bez DPH
38,00 € s DPH
Filter na vodu 3M pre profi pákové pressovary
117,50 € bez DPH
141,00 € s DPH
Sedimentačný filter na vodu
13,33 € bez DPH
16,00 € s DPH
Sedimentačná filtračná vložka 20μm
2,50 € bez DPH
3,00 € s DPH

Gastro & Vending

Presso stroje, kávovary a vendingové zariadenia - Kvalita vody ovplyvňuje vôňu, chuť a vzhľad nápoja až v 98%. Filtre na vodu neznižujú obsah minerálov toľko dôležitých pre ľudský organizmus a chuť nápoja. Spotreba kávy, kávových nápojov a čajov sa zvyšuje každý rok. Náš filtračný systém bol navrhnutý k príprave stálej kvality.

Výrobníky ľadu - Pre výrobu ľadu je čistota vody obzvlášť dôležitá. Filtre na vodu zabránia vzniku usadenín, ktoré sa vytvárajú v studenej vode a poškodzujú zariadenia. Približne 70% porúch zariadení na výrobu ľadu súvisí s vodou. Ľad je tvorený 100% z vody. Náš filtračný systém znižuje náklady na neplánované servisné zásahy potrebné na odstránenie následkov korózie a tvorenie vodného kameňa v komerčných jednotkách na výrobu kociek a ľadovej drte.

Post mix – studené nápoje a aqua bary - Pri podávaní vychladenej čistej vody musí byť kladený dôraz na maximálnu čistotu a chuť vody. Nápojový automat je pre prevádzky ako sú reštaurácie, bary a stánky rýchleho občerstvenia často najziskovejšie zariadenie.